Strona Główna  Październik 24 2017 02:13:26

GMINNA OLIMPIADA MATEMATYCZNA 2017

23 maja 2017 r. w naszej szkole odbyła się Gminna Olimpiada Matematyczna 2017 dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Organizatorami konkursu jak co roku były pani dyrektor Zespołu Anna Maziarz oraz nauczycielki Barbara Jewuła i Gabriela Ciasnocha. Honorowy patronat nad konkursem sprawowali Burmistrz Wojnicza Pan Tadeusz Bąk oraz Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Pan Paweł Smoleń. Trzeba podkreślić, że matematyczne zmagania w Wielkiej Wsi odbywały się już po raz dwunasty.

Uczestnikami Olimpiady były trzyosobowe delegacje finalistów z gminnych szkół: Olszyn, Wojnicza i Wielkiej Wsi. Wszyscy uczniowie świetnie przygotowali się do konkursu, panowała sympatyczna i życzliwa atmosfera, a każdy młody matematyk otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Cenne nagrody były również przeznaczone dla szkół zgłoszonych do konkursu szkół.

Wyniki Olimpiady przedstawiają się następująco:

1. miejsce: Nikola Krzemińska z SP w Wojniczu

2. miejsce: Bartłomiej Lasko z SP w Wojniczu

3. miejsce: Kamil Kozioł z SP w Wojniczu

4. miejsce: Bartosz Niemiec z ZSP w Wielkiej Wsi oraz Miłosz Hopkiewicz z ZSP w Olszynach

Serdecznie gratulujemy młodym matematykom zdolności i chęci do pracy, które podczas konkursu przerodziły się w osiągnięcia!

Wyniki w klasyfikacji szkół:

1. miejsce: SP w Wojniczu

2. miejsce: SP w Olszynach

3. miejsce: SP w Wielkiej Wsi

Najmilszym i niezapomnianym elementem konkursu dla młodych matematyków było uroczyste wręczanie dyplomów i nagród, którego dokonali Pan Burmistrz Tadeusz Bąk oraz Pan Paweł Smoleń. Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują przybyłym nauczycielom za włożony trud, wysiłek, pasję oraz czas poświęcony na przygotowanie uczniów do konkursu.

Organizatorzy konkursu:
mgr Anna Maziarz
mgr Barbara Jewuła
mgr Gabriela Ciasnocha

Więcej zdjęć +++Zdjęcia 2017+++

Zobacz jak wyglądały Olimpiady w Wielkiej Wsi we wcześniejszych latach +++Kliknij+++